Garažové brány

"Rýchlo - Lacno - Kvalitne."

 Garažové brány

 

Garážové brány sú pre klientov ekonomickým riešením uzatvorenia garážových otvorov na Vašom dome alebo garáži. Osadzovací rám a krídlo brány sú vyrábané z uzavretých pozinkovaných profilov, čo predstavuje dlhodobú ochranu proti korózii. Výplň brány je z trapézového pozinkovaného alebo farebného plechu.

 

Vyklápacie garážové brány

 

Vyklápacie garážové brány sú vyrábané prakticky v každej veľkosti a v rôznom prevedení s tepelnou izoláciou alebo bez, na ručné otváranie. Pre garáže, v ktorých nie sú ďalšie dvere  môžu byť do brány osadené prechodové dvere, ktoré zaručujú komfortný prechod aj bez otvorenia brány. Používaný systém pružín zaručuje stabilné, tiché     a spoľahlivé otváranie brány. Špeciálne zvolené valčeky zaisťujú plynulé zatváranie a otváranie brány. Montáž brány uskutočníme do otvoru, ktorý pripraví klient. Následne je brána upevnená do múru pomocou kotiev a peny. Naša montáž nezahŕňa demontáž starej brány.

 

 

 

 

Krídlové garážové brány

 

Dvojkrídlové garážové brány sú vyrobené z uzavretého pozinkovaného profilu. Štít je z oceľového pozinkovaného trapézového plechu. Brány sú štandardne dodávané so zámkom a vložkou. Vyrábajú sa vždy na mieru podľa priania zákazníka. Dvojkrídlové brány (aj jednokrídlové) sú vyrábané v zateplenom aj nezateplenom prevedení a sú ideálne pre garáže, kde nie je možné z estetických alebo dispozičných dôvodov umiestniť iný typ brány (napr. výklopné brány). Tiež je ich využitie vhodné najmä tam, kde nie je vyžadované ovlánie brán pohonom. Krídlové garážové brány sú stále obľúbené pre svoju jednoduchosť, bez údržbovú prevádzku a priaznivú cenu.

 

 

 

Dôvody, prečo si zaobstarať garážové brány u nás:

  • máme kvalitné výrobky za dobré ceny,
  • dlhá životnosť,
  • kladieme dôraz na spokojnosť zákazníka,
  • odborné poradenstvo vďaka mnohoročným skúsenostiam,
  • široká škála farebného prevedenia, atraktívny vzhľad,
  • minimum reklamácií a maximum spokojných zákazníkov,
  • minimálne nároky na údržbu.

 

Cieľom našej firmy je riadiť sa výrokom

"Rýchlo - Lacno - Kvalitne"